Berx to coś więcej niż agencja

Thomas Alva Edison

„Nie przepracowałem ani jednego dnia w swoim życiu. Wszystko co robiłem, to była przyjemność.”

Berx to coś więcej niż agencja, to nowa jakość wśród agencji marketingowych oferujących kompleksową obsługę swoich klientów w internecie.

Nasza firma to wypadkowa różnych osobowości. Tworzą ją osoby ambitne, kreatywne, pasjonujące się najnowszymi rozwiązaniami, otwarte na nowe wyzwania i przede wszystkim – uparcie dążące do celu.

Choć każde z nas było zaangażowane projektowo i miało inną pracę, postanowiliśmy stworzyć coś zupełnie nowego, jeszcze lepszego z oczekiwaniami na coś doskonałego. Pragniemy dostarczać usługi, które sprawią, że nasi klienci będą nie tylko zadowoleni, ale realnie odczują efekty naszych działań i tym sposobem zwiążą z Berx także swoje inne aktywności.

Jak pracujemy?

Pogłębiony wywiad z klientem, poszukiwanie nowych
i nieszablonowych rozwiązań,
proponowanie narzędzi dostosowanych
do oczekiwań klienta, perfekcyjne wykonanie.

Doświadczenie.

01. Empiria

Istniejemy już od wielu lat na rynku reklamowym, co pozwoliło nam na zbudowanie długotrwałych relacji z klientami korporacyjnymi, dużymi firmami różnych branż i mniejszymi przedsiębiorstwami zainteresowanymi holistyczną obsługą marketingową.

Zamiłowanie.

02. Pasja

Pragniemy dostarczać usługi, które sprawią, że nasi klienci będą nie tylko zadowoleni, ale realnie odczują efekty naszych działań i tym sposobem zwiążą z BERX Group także inne swoje aktywności.
Dla nas nie istnieje słowo niemożliwe.
Niemożliwe?  Tak właśnie jest.

Kwalifikacje.

03. Know-how

Kompilacja doświadczenia jakie zyskaliśmy przez lata istnienia na rynku reklamowym, prężnie rozwijająca się oferta naszych usług oraz fantastyczny zespół ludzi spowodowały, że oferujemy obecnie w pełni kompleksową obsługę. Umożliwia nam to struktura podzielona na specjalistyczne dywizje.

Dokonania.

04. Sukces

Czy jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa wszystko? Być może są rzeczy poza naszym zasięgiem. Ale wszystko to, w czym jesteśmy najlepsi, wykonamy w zakładanym czasie, w założonym budżecie i według najnowszych standardów.

Zadowoleni klienci.

Możemy pochwalić się faktem, że nasi klienci, po zrealizowanym zleceniu, najczęściej decydują się na kompleksową obsługę.

Czy jesteśmy w stanie

wykonać dla Państwa wszystko?

Być może są rzeczy poza naszym zasięgiem. Ale wszystko to, w czym jesteśmy najlepsi, wykonamy w zakładanym czasie, w założonym budżecie i według najnowszych standardów.

Sprawdź

NAS